Choď na obsah Choď na menu

Výsledky a priebežná tabuľka po 11. hracom dni

3. 2. 2012

Štvrtok 2. februára pokračovala Prešovská nohejbalová liga 11 hracím dňom. Za extrémnych podmienok, kedy bolo v hale max. 10 stupňov a vonku – 17 stupňov Celzia, nedošlo k žiadnym prekvapeniam a vedúca Levoča si po jednoznačnej výhre nad Rottelom upevnila vedúce postavenie a zároveň zvýšila náskok na 4. body. Azda nazaujímaveším zápasom zo všetkých doterajších bol tradične zápas Levoča - Letisko, ktorý bol charakterizovaný neustálymi zvratmi v 1 a 2 sete. V prvom viedla Levoča už 5:0 a 6:1 ale nakoniec tesne prehrala 10:11. V druhom zasa prehrávala Levoča už 2:6 a, 3:7 a 7:9 a zdalo sa že víťazstvo Letisku nemôže újsť. Kvalitný blok razantné a umiestnené smeče a trochu šťastia však rozhodli o zvrate a víťazstve Levoče. Tretí set už bol jednoznačnou záležitosťou Lenoku Levoča. Prekvapením bola slabá hra Ambry, keď zrejme sa pod výsledky podpísali už spomínané extrémne podmienky. Nasledujúce kolo 9. februára bude zaujímavé nakoľko je veľa „atraktívnych“ zápasov.