Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


2011

 

LENOK LEVOČA  
 
 
 
Footballtennis club
 
 
 
 
 
                                                                        
Správa o činnosti nohejbalového klubu Lenok Levoča v roku 2011
 
 
 
 
 
 
 
    
     Účinkovanie Lenok Levoča v II. Slovenskej nohejbalovej lige skupina východ je veľmi ťažké a objektívne hodnotiť z dôvodu, že súťaž bola neobjektívne vylosovaná resp. bol schválený zlý hrací systém. Súťaž bola rozdelená do dvoch štvorčlenných skupín v ktorých boli do jednej umiestnené 3 mužstvá, ktoré ešte v minulom ročníku pôsobili v Interlige a zo skupín postupovali len prví dvaja! Súťaž bola opäť, vzhľadom k tomu že Slovensko patrí k svetovej špičke odfláknutá a niekto si zase urobil čiarku že bola. 6 turnajov za celú sezónu je veľmi málo na II. najvyššiu súťaž v krajine majstrov sveta. Po vyhodnotení ročníka 2011 sa vedenie Lenok Levoča rozhodlo že nebude v najbližšej sezóne štartovať v žiadnej súťaži organizovanej Slovenskou nohejbalovou asociáciou až do doby kým sa úplne nezmení hrací systém a zadefinujú jasné pravidlá. Zároveň prijalo ponuku štartovať v roku 2012 v Prešovskej nohejbalovej lige s predpokladaným počtom hracích dní 21.
 
Súpiska               
 
  1. Milan Hrustič                          
  2. Ján Čarák 
  3. Štefan Čarák                                     
  4. Ján Rovder                                                                  
  5. František Nálepka                                                                                          
  6. Michal Čarák                                                                                                  
 
Priebežná tabuľka po štvrtom turnaji
 
Skupina A:
 
1. KAC Košice                       12 10 2 0  40:8
2. ŠŠK Central Svidník           12 6 3 3   27:21
3. DPMK Košice B                12 3 4 5   23:25
4. Lenok Levoča                   12 0 1 11   6:42
 
Skupina B:
 
1. NK Zalužice                         12 9 1 2 33 15
2. ICS Vranov n/Topľou          12 8 1 3 31 17
3. NK´99 Trebišov B               12 5 1 6 23 25
4. TJ Slovan Belá n/Cirochou 12 0 1 11 9 39
 
Podľa propozícii súťaže postúpili prvé dve družstvá z obidvoch základných
skupín a hrali o konečné 1.-4. miesto a ďalšie družstvá o 5.-8. miesto.
 
Konečná tabuľka II. SNL – skupina východ pre rok 2011
 
1. KAC Jednota Košice           
2. NK Zalužice                        
3. ŠŠK Central Svidník           
4. ICS Vranov                        
5. DPMK Košice B                 
6. Lenok Levoča
7. TJ Belá nad Cirochou
8. NK´99 Trebišov B
Štatistické údaje
 
 
Počet odohraných zápasov v II. lige
 
  1. Čarák Ján        18
  2. Čarák Štefan   18
  3. Hrustič Milan   18
 
Tréningy
 Celkový počet tréningových jednotiek bol: 37
 
  1. Čarák Ján                    29                    12. Gardošík Jozef      5
  2. Masleják Ján               29                    13. Pavlík Ján             5
  3. Masleják Ľubo            27                    14. Babej Michal        4
  4. Čarák Michal              24                    15. Ferenc Tomáš       1
  5. Hrustič Milan               22                    16.  Čičala Martin        1
  6. Čarák Štefan               21
  7. Nálepka František       19
  8. Rovder Ján                  17
  9. Turek Peter                 18
  10. Čarák Peter                 15
  11. Kováčik Roman           5
 
Rebríček výkonnosti:
     Hodnotia sa len hráči, ktorí sa zúčastnili na tréningu minimálne 15 krát.
 
Univerzál                                           Smeč                                      Nahrávka
 
  1. Hrustič Milan                           1. Čarák Ján                            1. Hrustič Milan
  2. Čarák Štefan                           2. Hrustič Milan                       2. Čarák Štefan
  3. Čarák Ján                               3. Čarák Štefan                       3. Rovder Ján
  4. Nálepka František                   4. Nálepka František               4. Čarák Michal
  5. Rovder Ján                              5. Masleják Ľubomír               5. Čarák Ján
  6. Čarák Michal                          6. Rovder Ján                          6. Nálepka František
  7. Masleják Ľubomír                   7. Čarák Michal                      7. Masleják Ľubomír
 
Blok
 
  1. Čarák Ján
  2. Nálepka František
  3. Hrustič Milan
  4. Masleják Ľubomír
  5. Rovder Ján
 
 
 
 
Reklama